Компанія «Гарант–АСІСТАНС» завжди йде в ногу з часом і рада повідомити про запуск нової програми для автомобілів та мотоциклів «Auto Club Premium».

Яким би не був транспортний засіб, ніхто не застрахований від неприємних ситуацій зі своїм залізним конем в дорозі. Програма «Auto Club Premium» передбачає допомогу власнику автотранспорту та його пасажирам за будь-яких неприємних ситуацій не лише на дорогах України а й по всій Європі в цілому. Серед переліку послуг є і технічна допомога безпосередньо на дорозі і евакуація до СТО в разі більш серйозної поломки. Окрім того, завдяки цій програмі наш клієнт не залишиться на самоті з несправним транспортним засобом і в подальшому, оскільки програма передбачає безкоштовне надання таких додаткових послуг як поселення в готелі, надання квитків для продовження подорожі та надання підмінного авто.
Ми сподіваємось, що завдяки нашій цілодобовій оперативній допомозі власники такої програми почуватимуться більш захищеними та впевненішими в будь-якому куточку світу.

Зворотній зв’язок

Номер телефону (з кодом)