Увага! Детально послуги та інші умови Програми описані у публічному договорі (оферті). Прийнявши рішення долучитися до «Comfort Drive», обов’язково ознайомтесь з «Правилами надання послуг в рамках Програми «Comfort Drive»! 

Придбайте програму Comfrot Drive та отримайте власну картку клієнта.

Придбати програму може кожен володілець автомобіля, з моменту випуску якого минуло не більше 20 років та який за своєю конструкцією та обладнанням призначений для перевезення пасажирів з кількістю місць для сидіння не більше ніж дев’ять з місцем водія включно.

Придбайте програму та користуйтесь послугами Програми «Comfort Drive» на території всієї України  або Європи (в залежності від обраного типу програми) протягом року .

Дія програми Comfort Drive поширюється на всіх, хто на законних підставах керує даним автомобілем.

Звертайтесь за номером телефону 044 498 60 02 для отримання інформаційно-консультаційних послуг.

В разі настання ДТП або будь-якої поломки автомобіля, що унеможливлює його подальший самостійний рух, зверніться за номером телефону 044 498 60 02 і через 10 хвилин Вас проінформують про послуги, що будуть надані та орієнтовний час виконання цих послуг.

ВАЖЛИВО! Під час всіх дзвінків до Гарант-АСІСТАНС Вам буде запропонована послуга call-back, тобто співробітник Гарант-АСІСТАНС запропонує перетелефонувати Вам з метою заощадження Ваших коштів.

Де і як придбати

Для максимальної зручності ми пропонуємо кілька способів придбання програми Comfort Drive.

Перший спосіб – наш ВЕБ САЙТ 

Вкажіть усі необхідні дані безпосередньо на нашому сайті:

Ваша заявка буде опрацьована та, впродовж 30 хвилин після її надсилання, Вам зателефонує співробітник Гарант-АСІСТАНС для підтвердження заявки. Ми доставимо Вам картку клієнта Comfort Drive службою доставки.

! Послуга доставки – безкоштовна. 

Другий спосіб – КОНТАКТ-ЦЕНТР 

Зателефонуйте до контакт-центру Гарант-АСІСТАНС за телефоном 044 498 6002, цілодобово, без вихідних та оформіть заявку на придбання програми Comfort Drive у телефонному режимі. Ми доставимо Вам картку клієнта Comfort Drive службою доставки.

! Послуга доставки – безкоштовна. 

Третій спосіб – НАШ ОФІС 

Завітайте до нашого офісу за адресою: м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 17а, 5 поверх. Для оформлення програми Вам потрібно буде пред’явити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

 

 

 

Зворотній зв’язок

Номер телефону (з кодом)