Фахівцями ТОВ «Гарант–АСІСТАНС», що займається врегулюванням збитків за договорами відповідальності власників транспортних засобів, укладених НАСК «ОРАНТА»,  протягом останніх місяців зафіксовано збільшення звернень клієнтів у місті Києві. Ріст дорожньо–транспортних пригод обумовлений концентрацією автомобілів у столиці, перевантаженням транспортних магістралей, безвідповідальною поведінкою деяких водіїв за кермом та відсутністю належного контролю з боку патрульної поліції.

            З метою якісного та швидкого обслуговування клієнтів спільно з компанією НАСК «ОРАНТА» був відкритий центр обслуговування клієнтів у м. Вишневому. Тепер страхувальники та потерпілі особи мають можливість подати документи про дорожньо–транспортну пригоду та надати автомобіль на огляд представнику страховика на правому березі.

Також для зручності клієнтів у центрі обслуговування на лівому березі, що знаходиться за адресою вул. Здолбунівська, 7-д, прийом клієнтів ведеться також у суботу. Наші фахівці приймають клієнтів, оглядають автомобілі та надають консультації.

Такі заходи дозволяють клієнтам звернутись до компанії у зручний для них час, зменшити навантаження у робочі дні, більше уваги приділити кожному клієнту.

 

Зворотній зв’язок

Номер телефону (з кодом)