Партнери та клієнти

1 Інформація
1 Інформація

Партнери та клієнти

Довіра клієнтів - головна цінність компанії, тому якість послуг була, є і завжди буде головним пріоритетом для Гарант-АСІСТАНС. За довгі роки співпраці ми довели, що на нас можна покластися. Адже надійність у партнерстві для Гарант-АСІСТАНС - головний пріоритет. 

З року в рік нам довіряють все більше й більше. Від транснаціональних компаній до окремих власників автомобілів. Наші клієнти дуже різні, але ми намагаємось діяти за єдиним стандартом якості по відношенню до кожного клієнта. 

З метою забезпечення найвищої якості послуг, які ми надаємо нашим клієнтам, ми створили мережу партнерів таким чином, що де б не був клієнт - на допомогу він очікуватиме не довше за 45-60 хвилин від моменту звернення до нас. В цьому нам допомагають ретельно підібрані партнери. 
Завдяки партнерській мережі ми можемо надавати допомогу своїм клієнтам на всій території України, на території 38 європейських країн, а також в інших країнах світу

Наші партнери - це ретельно перевірені та відібрані найкращі в Україні організації, які надають нашим клієнтам послуги найвищої якості. 

Всі партнери, перед підписанням з ними договору, проходять ретельний відбір та повинні відповідати певним критеріям якості. 

 

В Україні

1 Автоімпортери
2 Страхові компанії
3 Медичні заклади
4 Прокатні компанії
5 Турагентства
6 Інші партнери
1 Автоімпортери

Довіра клієнтів - головна цінність компанії, тому якість послуг була, є і завжди буде головним пріоритетом для Гарант-АСІСТАНС. За довгі роки співпраці ми довели, що на нас можна покластися. Адже надійність у партнерстві для Гарант-АСІСТАНС - головний пріоритет. З року в рік нам довіряють все більше й більше. Від транснаціональних компаній до окремих власників автомобілів. Наші клієнти дуже різні, але ми намагаємось діяти за єдиним стандартом якості по відношенню до кожного клієнта.

2 Страхові компанії

3 Медичні заклади

4 Прокатні компанії

5 Турагентства

6 Інші партнери

 

За кордоном

1 В Європі та Світі
2 Компанії
1 В Європі та Світі

Гарант-АСІСТАНС має потужну розгалужену мережу партнерів у всьому світі. Завдяки закордонним партнерам ми можемо надати нашим клієнтам необхідні послуги практично в кожному куточку світу. 
Наші закордонні партнери - автомобільні клуби з світовим іменем та довгою історією та всесвітньо відомі асистуючи компанії, які мають власні мережі партнерів. Таким чином, використовуючи партнерські відносини та підтримуючи добрі стосунки ми маємо змогу надавати нашим клієнтам послуги найвищої якості у будь-якому місці, де вони знаходяться. 

Покриття Гарант-АСІСТАНС розповсюджується на наступні країни: 

Європа
Австрія, Бельгія Білорусь, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Північна Македонія, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Чорногорія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Великобританія. 

Океанія
Австралія 

Південна Америка 
Бразилія, Мексика 

Північна Америка 
Сполучені Штати Америки, Канада 

Азія
Японія, Китай, Індія, Сінгапур, Таїланд 

Африка 
Марокко

2 Компанії

 

Карта покриття

1 Країни партнерів
1 Країни партнерів