Увага! Детально послуги та інші умови Програми описані у публічному договорі (оферті). Прийнявши рішення долучитися до AutoClub VIP, обов’язково ознайомтесь з «Правилами надання послуг в рамках програми «AutoClub VIP»! 

Придбайте програму AutoClub VIP та отримайте власну картку клієнта.

Придбати програму може кожен володілець автомобіля, з моменту випуску якого минуло не більше 10 років та який за своєю конструкцією та обладнанням призначений для перевезення пасажирів з кількістю місць для сидіння не більше ніж дев’ять з місцем водія включно.

Активуйте Програму, здійснивши дзвінок за номером 044 498 60 02 для повідомлення Ваших облікових даних:

  • серії та номеру Картки;
  • П.І.Б.;
  • контактного номеру телефону;
  • фактичної адреси проживання;
  • марки та моделі автомобіля;
  • номеру кузова автомобіля;
  • державного номеру автомобіля;
  • термін дії програми AutoClub VIP.

Користуйтесь послугами протягом одного року на території всієї України та Європи (якщо Ви обрали відповідний тип програми!)
Дія програми AutoClub VIP поширюється на всіх, хто на законних підставах керує даним автомобілем.
Звертайтесь за номером телефону 044 498 60 02 для отримання інформаційно-консультаційних послуг.
В разі настання ДТП або будь-якої поломки автомобіля, що унеможливлює його подальший самостійний рух, зверніться за номером телефону 044 498 60 02 і через 10 хвилин Вас проінформують про послуги, що будуть надані та орієнтовний час виконання цих послуг.

Важливо! Під час всіх дзвінків до Гарант-АСІСТАНС Вам буде запропонована послуга call-back, тобто співробітник Гарант-АСІСТАНС запропонує перетелефонувати Вам з метою заощадження Ваших коштів.

 

Де і як придбати

Для максимальної зручності ми пропонуємо кілька способів придбання програми AutoClub VIP.

Перший спосіб – наш ВЕБ САЙТ 

Вкажіть усі необхідні дані безпосередньо на нашому сайті:

Ваша заявка буде опрацьована та, впродовж 30 хвилин після її надсилання, Вам зателефонує співробітник Гарант-АСІСТАНС для підтвердження заявки. Ми доставимо Вам картку клієнта AutoClub VIP службою  доставки.

! Послуга доставки – безкоштовна. 

Другий спосіб – КОНТАКТ-ЦЕНТР 

Зателефонуйте до контакт-центру Гарант-АСІСТАНС за телефоном 044 498 6002, цілодобово, без вихідних та оформіть заявку на придбання програми AutoClub VIP у телефонному режимі. Ми доставимо Вам картку клієнта AutoClub VIP службою кур’єрської доставки.

! Послуга доставки – безкоштовна. 

Третій спосіб – НАШ ОФІС 

Завітайте до нашого офісу за адресою: м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 17а, 5 поверх. Для оформлення програми Вам потрібно буде пред’явити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

 

 

Зворотній зв’язок

Номер телефону (з кодом)