Увага! Детально послуги та інші умови Програми описані у публічному договорі (оферті). Прийнявши рішення долучитися до Assistance Plus, обов’язково ознайомтесь з «Правилами надання послуг в рамках програми «Assistance Plus»! 

Придбайте програму Assistance Plus та отримайте власну картку клієнта.

Придбати програму може кожен володілець транспортного засобу, з моменту випуску якого минуло не більше 20 років та який підлягає під одну з наступних характеристик:
1) автомобіль з кількістю місць для сидіння не більше дев’яти, з місцем водія включно, який за своєю конструкцією та обладнанням призначений для перевезення пасажирів та їхнього багажу;
2) двоколісний механічний транспортний засіб з боковим причепом або без нього, що має двигун з робочим об’ємом 50 куб.см і більше, максимальна маса якого не перевищує 400 кг.

Активуйте Програму, здійснивши дзвінок за номером 044 498 60 02 для повідомлення Ваших облікових даних:

  • серії та номеру Картки;
  • П.І.Б.;
  • контактного номеру телефону;
  • фактичної адреси проживання;
  • марки та моделі транспортного засобу;
  • номеру кузова транспортного засобу;
  • державного номеру транспортного засобу;
  • термін дії програми.

Користуйтесь послугами протягом одного року на території всієї України та Європи (якщо Ви обрали відповідний тип програми!)
Дія програми Assistance Plus поширюється на всіх, хто на законних підставах керує даним транспортним засобом.
Звертайтесь за номером телефону 044 498 60 02 для отримання інформаційно-консультаційних послуг.
В разі настання ДТП або будь-якої поломки транспортного засобу, що унеможливлює його подальший самостійний рух, зверніться за номером телефону 044 498 60 02 і через 10 хвилин Вас проінформують про послуги, що будуть надані та орієнтовний час виконання цих послуг.

Важливо! Під час всіх дзвінків до Гарант-АСІСТАНС Вам буде запропонована послуга call-back, тобто співробітник Гарант-АСІСТАНС запропонує перетелефонувати Вам з метою заощадження Ваших коштів.

Де і як придбати

Для максимальної зручності ми пропонуємо кілька способів придбання програми Assistance Plus.

Перший спосіб – наш ВЕБ САЙТ 

Вкажіть усі необхідні дані безпосередньо на нашому сайті:

Ваша заявка буде опрацьована та, впродовж 30 хвилин після її надсилання, Вам зателефонує співробітник Гарант-АСІСТАНС для підтвердження заявки. Ми доставимо Вам картку клієнта Assistance Plus службою доставки.

! Послуга доставки – безкоштовна. 

Другий спосіб – КОНТАКТ-ЦЕНТР 

Зателефонуйте до контакт-центру Гарант-АСІСТАНС за телефоном 044 498 6002, цілодобово, без вихідних та оформіть заявку на придбання програми Assistance Plus у телефонному режимі. Ми доставимо Вам картку клієнта Assistance Plus службою доставки.

! Послуга доставки – безкоштовна. 

Третій спосіб – НАШ ОФІС 

Завітайте до нашого офісу за адресою: м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 17а, 5 поверх. Для оформлення програми Вам потрібно буде пред’явити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

 

 

Зворотній зв’язок

Номер телефону (з кодом)