РЕЄСТРАЦІЯ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАСТАННЯ ПОДІЇ
ТОВ «Гарант-АСІСТАНС» має сучасний Контакт-центр, що забезпечує цілодобовий прийом повідомлень про настання подій, інформаційно-консультаційну та технічну підтримку.
Унікальний програмний продукт дозволяє приймати, опрацьовувати та зберігати інформацію повідомлень Контакт-центру, реєструвати події, супроводжувати хід їх врегулювання, проводити он-лайн контроль звернень клієнтів.
Аварійний комісаріат» здійснює виїзди на місця подій, на огляди транспортних засобів за місцем їх перебування, а також проводить огляди на власному спеціально обладнаному паркувальному майданчику.

РЕЄСТРАЦІЯ СТРАХОВОЇ ПОДІЇ
ЗБІР ДОКУМЕНТІВ СТРАХОВОЇ СПРАВИ
ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРУ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗБИТКУ
ТОВ «Гарант-АСІСТАНС» має власну регіональну мережу центрів клієнтської підтримки та представників на всій території України, персонал якої представляє собою висококваліфікованих спеціалістів, що мають сертифікати аварійних комісарів й експертів-оцінювачів.
ТОВ «Гарант-АСІСТАНС» має сертифікат ФДМУ № 7483/08 суб'єкта оціночної діяльності та спеціалізується, зокрема, на здійснені оцінки пошкоджених транспортних засобів відповідно до Методики товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів та з використанням ліцензійного програмного забезпечення «Audatex». Щомісячно виконується є більш ніж 2000 експертних висновків.
ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТУ ПОШКОДЖЕННИХ АВТО
ПРОВЕДЕННЯ СТРАХОВИХ РОЗСЛІДУВАНЬ ТА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ПО СПРАВІ