Увага! Детально послуги та інші умови Програми описані у публічному договорі (оферті). 
Прийнявши рішення долучитися до MotoClub, обов’язково ознайомтесь з «Правилами надання послуг в рамках програми «MotoClub»!

Якщо внаслідок поломки, ДТП чи іншої події, передбаченої офертою, мотоцикл не здатен пересуватися, учасники MotoClub отримують наступні послуги:

Технічна допомога

  • Якщо Ваш мотоцикл не може пересуватися в результаті виснаження акумуляторної батареї, проколу колеса або раптового закінчення пального, служба екстреної допомоги усуне несправність, щоб Ви змогли дістатися шиномонтажу (при проколі колеса) або продовжити подорож.

Евакуація

  • Якщо Ваш мотоцикл не пересувається в результаті поломки, ДТП чи іншої несправності та його неможливо відремонтувати на місці пригоди, Вам буде запропонована послуга евакуації до найближчого авторизованого сервісного центру або на будь-яке СТО на вибір Компанії у межах області, на території якої сталася подія.
  • Якщо мотоцикл неможливо відремонтувати протягом доби та подія відбулася далеко від місця проживання, Ви можете скористатися однією з трьох наступних послуг на свій вибір.

Розміщення в готелі

  • Якщо Клієнт бажає дочекатися закінчення ремонту, він має право на безкоштовне (у межах ліміту) розміщення в готелі.

Послуга розміщення в готелі може бути надана при можливості цього в цій місцевості і за таких умов.

Надання залізничних, автобусних чи авіа квитків

  • Якщо Клієнт не бажає чекати закінчення ремонту мотоцикла, йому буде запропоновано залізничний, автобусний чи авіа квиток для продовження подорожі чи повернення додому.

Прокат автомобіля*

  • Третій можливий варіант – Вам буде запропоновано прокатний автомобіль. Право на користування послугою закінчується із закінченням ремонту.
  • Гарант-АСІСТАНС покриває лише витрати на прокат автомобіля (у межах ліміту), а усі пов’язані з послугою витрати (плата за паливо, додаткові страхові платежі та ін.) оплачує Клієнт. Клієнт зобов’язується дотримуватися вимог прокатної організації.

Послуга прокатного автомобіля може бути надана при можливості цього в цій місцевості і за таких умов.

* послуга надається за рахунок Компанії лише власникам MotoClub Europe.

Таксі

  • Послуга надається виключно для того, щоб дістатись до готелю, аеропорту, залізничного вокзалу, автовокзалу або прокатної компанії (відповідно до замовленої послуги).

* послуга надається за рахунок Компанії лише власникам MotoClub Europe

Розміщення несправного мотоцикла на стоянці, що охороняється

  • Послуга надається, якщо подія та подальша евакуація відбуваються в нічний час або в часи, коли СТО не працює.

Альтернативна евакуація.

  • Якщо Ви бажаєте транспортувати мотоцикл не до найближчої авторизованої профільної чи рекомендоване Компанією СТО, а в будь-яке інше місце, можете скористатися послугою альтернативної евакуації, вартість якої оплачуємо ми у межах ліміту.

ПРИМІТКА: у вищевикладеному тексті під словом «Клієнт» мається на увазі водій мотоцикла, а також усі пасажири мотоцикла у межах юридичних норм про перевезення пасажирів та у межах максимальної кількості пасажирських місць, встановлених виробником. Це визначення не розповсюджується на випадкових попутників, що подорожують автостопом, чи пасажирів, яких перевозять за гроші.

ВАЖЛИВО! Щоб оформити програму Ваш мотоцикл має підлягати під наступу характеристику – двоколісний або триколісний механічний транспортний засіб з боковим причепом або без нього, що має двигун з робочим об’ємом 50 см³ і більше, максимальна маса якого не перевищує 400 кг та з моменту випуску якого минуло не більше 10 років. 

 

 

Зворотній зв’язок

Номер телефону (з кодом)