Допомога в дорозі   Програма "Допомога в дорозі" від Гарант-АСІСТАНС - аналог європейських клубних програм допомоги в дорозі. Використовуючи багатий досвід наших зарубіжних партнерів, ми надаємо послуги, дотримуючись європейських стандартів оперативності та якості надання послуг.Ми в Україні, як і наші європейські колеги, перш за все цінуємо Ваш час, тому для нас є дуже важливим той показник, який показує відсоток відремонтованих автомобілів у дорозі без транспортування на СТО. З року в рік ми збільшуємо цей показник та сьогодні досягли 65% ремонту в дорозі.

   Це означає, що у 65% поломок Вашого автомобіля в дорозі ми зможемо зберегти Ваш час та уникнути тривалої процедури евакуації Вашого автомобіля на СТО, очікування на ремонт та Ваших додаткових витрат, пов'язаних з цим.

   Ми встановили за мету досягнути європейського рівня ремонту в дорозі, який наразі є найвищим в Німеччині та Великобританії - 80-83%. В цьому нам допомагає передовий європейський досвід, періодичне проведення навчання, яке ми проводимо для наших партнерів із залученням європейських спеціалістів, забезпечення наших партнерів сучасним європейським діагностичним та ремонтним обладнанням.

Замовити програму